sobota, 29 września 2012

Wyjazd

Witajcie Kochani :)

     Jutro wyruszam w podróż, bardzo daleką i chciałabym was poinformować, że nie będę publikować żadnych postów przez dwa tygodnie. Czekają mnie 3 loty + przepłynięcie promem :) Trochę czasu spędzę na lotniskach i w powietrzu, ale napewno nie będę żałować, bo moim celem jest rajska wyspa, jaką jest Zanzibar :) Razem z moim ukochanych marzyliśmy o takiej wyprawie i oboje jesteśmy bardzo podekscytowani i jednocześnie spłukani, bo wydamy na to ostatnie oszczędności i wrócimy do Polski z zerowym stanem na koncie. Jednak wychodzę z założenia, że trzeba korzystać z życia i wyciągnąć z niego jak najwięcej. Wycieczka oczywiście zorganizowana na własną rękę :) Napewno pochwalę się wrażeniami i zdjęciami jak wrócę :)

A tu kilka kosmetyków, które zabieram ze sobą:

Filtr do twarzy La Roche Posay Anthelios SPF30
Kupiłam go specjalnie na tą wyprawę i zdam wam relację jak się będzie sprawdzał :)
 
Żel Antybakteryjny - kupiony w Rossmanie
 
 
Ultrathon na komary - 25% DEET
 
 
 
A poza tym: krem i filtr do ciała, oczywiście wszelkie środki myjące takie jak szampon itd, mydełko tonizujące (do twarzy) z Receptury Babci Agafii itd.
 
     Staramy się wziąć jak najmniej, pakujemy się w plecak trekkingowy. Nie biorę żadnej kolorówki z oczywistych względów :) Kilka koszulek z krótkim rękawem, spodenki do kolan, nakrycie głowy, kostium kąpielowy, jedna ciepła buza i wygodne buty to absolutne maksimum jeżeli chodzi o ubiór. Tym bardziej, że musimy zmieścić jeszcze kilka potrzebnych rzeczy takich jak aparat czy moskitiera.
 
Życzcie mi powodzenia bo napewno mi się przyda, widzimy się za 2 tygodnie! :) Buziaki!!
 
 

4 komentarze: